A3963WR-6P-GWT
MFR.Part #
A3963WR-6P-GWT
JLCPCB Part #
C5180159
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 14.9mm 1x6P 23.76mm 250V 3.96mm 6 6P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS