A3963WV-4P-GWT
MFR.Part #
A3963WV-4P-GWT
JLCPCB Part #
C5180152
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x4P 250V 3.96mm 4 4P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS