TDA200V1200M25.4*60 V
MFR.Part #
TDA200V1200M25.4*60 V
JLCPCB Part #
C5178516
Package
Plugin,D25.4xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.57A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25.4mm 60mm ±20% 插件,D25.4xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS