NXA16V330M6.3*11 LO
MFR.Part #
NXA16V330M6.3*11 LO
JLCPCB Part #
C5178515
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 16V 2.5mm 220mΩ@100kHz 330uF 340mA@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS