EKZH160ELL222MJ23S
MFR.Part #
EKZH160ELL222MJ23S
JLCPCB Part #
C5178507
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2200uF 23mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS