P6SMB6.8A
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
P6SMB6.8A
JLCPCB Part #
C57132
Package
SMB(DO-214AA)
Description
5.8V 6.8V 65.2A 9.2V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS