XY128V-A-5.08-3P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY128V-A-5.08-3P
JLCPCB Part #
C557666
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x3P 2.5 3 300V 3P 5.08mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS