FQD13N10LTM(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
FQD13N10LTM(UMW)
JLCPCB Part #
C5159779
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 10A 12nC 142mΩ@10V 20pF 2V 400pF 40W 95pF TO-252 MOSFETs ROHS