ESDCAN24-2BLY
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
ESDCAN24-2BLY
JLCPCB Part #
C5158050
Package
SOT-23
Description
12pF 24V 280W@8/20us 30V 500nA 55V 6A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS