KH-2.54PH180-1X30P-L11.5
MFR.Part #
KH-2.54PH180-1X30P-L11.5
JLCPCB Part #
C5157621
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x30P 2.54mm 2.5mm 30P 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS