EKMG100ETC101ME11D
MFR.Part #
EKMG100ETC101ME11D
JLCPCB Part #
C5157045
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 11mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS