BZX84C10A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZX84C10A
JLCPCB Part #
C5155278
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@7V 10V 30Ω 350mW 9.4V~10.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS