BZX84C13A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZX84C13A
JLCPCB Part #
C5155276
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@10V 12.4V~14.1V 13V 350mW 35Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS