ACTB020-A
Extended
Manufacturer
CNNT(Shenzhen Connection Elec)
MFR.Part #
ACTB020-A
Description
-40℃~+125℃ 20mm 6 8.25mm 90A Brass M8 Tin - PCB Welding Terminal ROHS