CBW322513U201T
MFR.Part #
CBW322513U201T
JLCPCB Part #
C5152003
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1 200Ω@100MHz 3A 80mΩ ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS