VHF060303HQ2N4BT
- MFR.Part #
- VHF060303HQ2N4BT
- JLCPCB Part #
- C5151999
- Description
- 14@500MHz 150mΩ 2.4nH 550mA 7.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS