IAUT300N10S5N015
MFR.Part #
IAUT300N10S5N015
JLCPCB Part #
C5151439
Package
HSOF-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5mΩ@10V 100V 126pF 16.011nF 216nC@10V 300A 375W 3V HSOF-8 MOSFETs ROHS