CQ02WGF1433TCE
MFR.Part #
CQ02WGF1433TCE
JLCPCB Part #
C5151561
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS