CQ01WMJ0105TEE
MFR.Part #
CQ01WMJ0105TEE
JLCPCB Part #
C5151554
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS