CQ01WMF7681TEE
MFR.Part #
CQ01WMF7681TEE
JLCPCB Part #
C5151550
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS