HX1118D-AD33RG
Extended
Manufacturer
HANSCHIP semiconductor
MFR.Part #
HX1118D-AD33RG
JLCPCB Part #
C5145413
Package
ESOP-8
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0.003%Vout 1.3V@(800mA) 12V 1A 2 3.3V 5mA 75dB@(120Hz) Adjustable Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive ESOP-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS