A12514WV-S-05PNLNT1T00L
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A12514WV-S-05PNLNT1T00L
JLCPCB Part #
C5142691
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 4.25mm 5 50V 5P 9.5mm LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS