ABD03K2702FT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- ABD03K2702FT
- JLCPCB Part #
- C5139744
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS