ABE05L4R7JT
MFR.Part #
ABE05L4R7JT
JLCPCB Part #
C5139730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS