ABE05K302JT
MFR.Part #
ABE05K302JT
JLCPCB Part #
C5139716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS