ABD03K5102FT
MFR.Part #
ABD03K5102FT
JLCPCB Part #
C5139709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS