MOR05WJ0101AA0
MFR.Part #
MOR05WJ0101AA0
JLCPCB Part #
C5139315
Description
100Ω 5W 750V Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS