MOR05WJ012JAA0
MFR.Part #
MOR05WJ012JAA0
JLCPCB Part #
C5139298
Description
1.2Ω 5W 750V Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS