WL2848D12-4/TR
MFR.Part #
WL2848D12-4/TR
JLCPCB Part #
C5139239
Package
DFN1x1-4L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 18uVrms 300mA 5.5V 58uA Fixed Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive DFN1x1-4L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS