SM8T33A-AL
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SM8T33A-AL
JLCPCB Part #
C5138035
Description
-55℃~+175℃ 150A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V 5uA 8kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS