FHW0805UC030JGT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- FHW0805UC030JGT
- JLCPCB Part #
- C5137205
- Package
- 0805
- Description
- 260mΩ 30nH 500mA Wirewound Inductor ±5% 0805 Power Inductors ROHS