KM331M250M360A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM331M250M360A
JLCPCB Part #
C5129818
Package
Plugin,D22xL11.5mm
Description
11.5mm 2000hrs@105℃ 22mm 250V 330uF ±20% 插件,D22xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS