KM472M016I250A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM472M016I250A
JLCPCB Part #
C5129812
Package
Plugin,D13xL7mm
Description
13mm 16V 2000hrs@105℃ 4700uF 7mm ±20% 插件,D13xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS