KL4R7M450G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KL4R7M450G160A
JLCPCB Part #
C5129799
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 25mm 4.7uF 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS