FL100M450G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FL100M450G160A
JLCPCB Part #
C5129723
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 10uF 25mm 450V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS