FH471M050G200A
MFR.Part #
FH471M050G200A
JLCPCB Part #
C5129714
Package
Plugin,D10xL11.5mm
Description
10mm 11.5mm 470uF 50V ±20% 插件,D10xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS