KL100M450G200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KL100M450G200A
JLCPCB Part #
C5129593
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 10uF 25mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS