FH101M035F115A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FH101M035F115A
JLCPCB Part #
C5129545
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
100uF 16mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS