FH221M050G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FH221M050G160A
JLCPCB Part #
C5129497
Package
Plugin
Description
10mm 220uF 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS