RV100M050E055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
RV100M050E055ETR
JLCPCB Part #
C5129412
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
10uF 5.5mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS