KM102M6R3F115A
MFR.Part #
KM102M6R3F115A
JLCPCB Part #
C5129410
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1000uF 16mm 2000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS