HV221M016F065ETR
MFR.Part #
HV221M016F065ETR
JLCPCB Part #
C5129371
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
16V 220uF 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS