HCAB/U17004KM430
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HCAB/U17004KM430
JLCPCB Part #
C5128969
Package
DIP-4,P=52.5mm
Description
600V 7uF ±10% DIP-4,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS