HCBB62X2/Q3104K40C000
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HCBB62X2/Q3104K40C000
JLCPCB Part #
C5128947
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS