EGW2DM3R3E09C33TS3
MFR.Part #
EGW2DM3R3E09C33TS3
JLCPCB Part #
C5128230
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+130℃ 105mA@100kHz 200V 3.3uF 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS