EKYA250ELL471MH20D
MFR.Part #
EKYA250ELL471MH20D
JLCPCB Part #
C5127977
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 20mm 25V 3.5mm 470uF 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS