EKZN250EC3821MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZN250EC3821MJ20S
JLCPCB Part #
C5127975
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 25V 820uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS