MS104R-1R5NT
MFR.Part #
MS104R-1R5NT
JLCPCB Part #
C5126764
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.5uH 10A 17mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS