201007F1201T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
201007F1201T4E
JLCPCB Part #
C56213
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS