RBD-03RR100FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RBD-03RR100FT
JLCPCB Part #
C5120068
Package
0603
Description
100mW 100mΩ Current Sense Resistor ±1% ±700ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS